“Grzesiu to marzenie spełnił 100 razy” – Szczęsny żegna Krychowiaka

Szczęsny i Krychowiak

Wojciech Szczęsny/Instagram

Wojciech Szczęsny w ładnych słowach podziękował Grzegorzowi Krychowiakowi za wspólną grę w reprezentacji Polski.

Krychowiak niedawno poinformował, że kończy przygodę z biało-czerwoną kadrą. Jego decyzja szerokim echem odbiła się w mediach.  I nadal wiele osób żegna go i komentuje jego karierę.

– 19 lat miałem zaszczyt wspólnej gry z orzełkiem na piersi ze swoim przyjacielem! Razem cieszyliśmy się z pięknych chwil i razem przeżywaliśmy nasze najgorsze porażki. Zaczynaliśmy w 2004 roku, w Ciechanowie, potem autokarem jeździliśmy po całej Europie wspólnie marząc, by kiedyś zagrać w pierwszej reprezentacji. Grzesiu to marzenie spełnił 100 razy. Za każdym razem dając z siebie 100%. I za to należy mu się ogromny szacunek! Krycha, Ty wiesz, że jak żyje nie powiem o Tobie miłego słowa, bo taka jest już natura naszej przyjaźni, ale za tę piękną, wspólną podróż DZIĘKUJĘ! – napisał Szczęsny.

Spotkało się to także z odpowiedzią Krychowiaka w komentarzach:

– Dziękuję przyjacielu za te słowa, doceniam to bardzo aż się łezka w oku zakreciła, to była przyjemność dzielenia z Toba szatni 👊 Jestem rozczarowany zdjęciami, które wstawiłeś jak zakończysz karierę w czerwcu to wtedy zobaczysz jakie ja mam archiwum z twoimi zdjęciami 😜 (zwłaszcza jak spisz w autobusie) – odpowiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x