Konrad Michalak z golem w Pucharze Turcji

źródło: twitter.com/CRizesporAS

Konrad Michalak 2021 rok w barwach Konyasporu zakończy z dwoma trafieniami. Polski skrzydłowy do gola strzelonego w lidze pod koniec listopada dołożył premierowe trafienie w rozgrywkach Pucharu Turcji.

Konyaspor Kulübü w grudniu rozegrał dwa spotkanie w ramach Pucharu Turcji. Na początku grudnia zespół Michalak z niewielkimi problemami wygrał 3:1 z trzecioligowym Vanspor Kulübü. W 1/16 finału Konyaspor trafił na rywala występującego o jeden szczebel rozgrywkowy wyżej. Zespół ten na swoim terenie podejmował drugoligowy Ümraniyespor Kulübü. Do przerwy był bezbramkowy remis, jednak przewagę Konyasporowi już w czwartej minucie drugiej połowy dał Michalak. 24-letni pomocnik przejął długie podanie na środku boiska, zaimponował swoją szybkością wyprzedzając rywali i popisał się precyzyjnym wykończeniem całej akcji. Zwycięstwo Konyasporu przypieczętował w 58. minucie Ahmed Hassan. Michalak został zmieniony z kolei w 65. minucie spotkania.