Kłopoty Loewa! Musiał zrezygnować aż z PIĘCIU czołowych piłkarzy

dfb.de

Pandemia koronawirusa skomplikowała wiele spraw, także na płaszczyźnie piłki reprezentacyjnej. Joachim Loew z powodu ograniczeń w podróżowaniu z Wielkiej Brytanii do Niemiec, musiał zrezygnować z powołania do kadry piłkarzy na co dzień występujących w Premier League.

Kai Havertz, Timo Werner, Antonio Rüdiger, Bernd Leno i İlkay Gündoğan – tych piłkarzy na pewno nie zobaczymy podczas marcowych meczów reprezentacji Niemiec. Potwierdził to w rozmowie z telewizją RTL sam selekcjoner naszych zachodnich sąsiadów Joachim Loew. Jest to bardzo trudna sytuacja, bowiem cała piątka mogła liczyć na powołania i odgrywać znaczącą rolę podczas meczów kadry.

Z podobnym problemem musi zmierzyć się Paulo Sousa. Hansi Flick już zapowiedział, że nie widzi możliwości aby kapitan “Biało-Czerwonych” pomógł swojej reprezentacji w najbliższym czasie. Jak widać, pandemia nie oszczędza nikogo, więc wielu selekcjonerów będzie musiało rezygnować ze swoich kluczowych zawodników.

Niemcy w swoich meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata zmierzą się z Islandią, Rumunią oraz Macedonią Północną. Będą to ostatnie eliminacje dla Joachima Loewa, bowiem jak zapowiedział – od razu po Mistrzostwach Europy przestanie być trenerem “Die Mannschaft”.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *