Polski VAR podczas meczu Bayernu Monachium z Lazio!

UEFA podała nazwiska kadry sędziowskiej na dzisiejszy mecz Bayernu Monachium z Lazio. Oprócz Roberta Lewandowskiego w barwach monachijskiej drużyny, nie zabraknie kolejnego polskiego akcentu. Paweł Gil i Tomasz Kwiatkowski będą odpowiedzialni za obsługę VAR podczas spotkania.

Choć sprawa awansu “Bawarczyków” wydaje się być przesądzona, możemy być pewni, że będziemy świadkami wielu stykowych akcji, które rozstrzygać będzie István Kovács. Na liniach pomagać mu będą Vasile Florin Marinescu i Ovidiu Artene. Czwartym arbitrem natomiast będzie Ovidiu Hațegan, który w przeszłości był głównym arbitrem meczu Polski z Irlandią Północną na EURO 2016. Paweł Gil i Tomasz Kwiatkowski natomiast zasiądą w wozie VAR. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez kontrowersji.

Podczas środowego wieczoru nie tylko piłkarze Bayernu i Lazio wybiegną na boisko. W drugim meczu Ligi Mistrzów o awans zawalczą Chelsea i Atletico Madryt.

Duet Gil – Kwiatkowski był już odpowiedzialny za obsługę VAR w ramach meczów Ligi Europy, m.in. w starciu Glasgow Rangers z Royal Antwerp i Granady z Molde.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *