Jóźwiak: Pierwszy gol w kadrze narodowej jest spełnieniem marzeń

Jóźwiak

Kamil Jóźwiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kamil Jóźwiak mógł z podniesioną głową opuścić zgrupowanie reprezentacji Polski. Skrzydłowy Derby County zdobył premierową bramkę w kadrze w meczu z Holandią (1:2).

– Przy mojej bramce chciałem jak najdłużej poprowadzić piłkę, by ściągnąć rywala w swoją stronę. Dotarłem do pola karnego, a dopiero w ostatniej chwili jeden z obrońców chciał mnie zablokować. Wtedy ściąłem do środka i znalazłem się w odpowiedniej sytuacji, by wykończyć akcję – opisał swoje trafienie były piłkarz Lecha Poznań.

– Pierwszy gol w kadrze narodowej jest na pewno spełnieniem marzeń, ale pozostał niedosyt. Liczy się bowiem wynik końcowy, a ten jest dla nas niekorzystny. Musimy pracować dalej – dodał.

Rajd z piątej minuty i fenomenalne wykończenie dało chwilę radości polskim kibicom. Fani oczekują przed wszystkim lepszego stylu. – Holendrzy utrzymywali się dziś dłużej przy piłce, ale potrafiliśmy stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji. Szkoda, że nie udało nam się ich wykorzystać, bo ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Jesteśmy źli i bardzo żałujemy tej porażki, ale na pewno nastąpiła jakaś poprawa w porównaniu ze starciem z Włochami – zakończył Jóźwiak.

źródło: laczynaspilka.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *