Jedenastka 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy

Ależ ten czas szybko leci! Za nami już czwarta kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Mnóstwo świetnych akcji, bramek oraz parad bramkarzy.
Fantastyczna redakcja naszego portalu postanowiła wybrać jedenastu najlepszych zawodników minionej kolejki.

Wybór nie był łatwy. Narady trwały 48 godzin. Nie udało nam się wybrać jedenastu najlepszych zawodników. Wygląda na to, że nasza najlepsza krajowa liga jest bardzo wyrównana.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!

Ostatecznie doszliśmy do kompromisu i przedstawiamy Wam, nasi Drodzy Czytelnicy, jedenastkę kolejki oraz ławkę rezerwowych.

skład 4 kolejka
JEDENASTKA KOLEJKI WG PILKARSKISWIAT.COM

 

 

lawka rez 4 kolejka
ŁAWKA REZERWOWYCH

 

 Nasza jedenastka składa się z dwóch zawodników Ruchu Chorzów, Śląska Wrocław, Górnika Zabrze, Wisły Kraków i Lechii Gdańsk. Dorzuciliśmy do nich Dominika Furmana z Legii Warszawa i w ten sposób skompletowaliśmy cały skład.

Piłkarzem kolejki został wybrany Łukasz Surma – pomocnik i jednocześnie kapitan chorzowskiego zespołu.

Na naszej ławce rezerwowych gościmy w tym tygodniu po dwóch piłkarzy Górnika i Lechii oraz jednego samuraja z Pogoni Szczecin.

Co ciekawe, jedenastka podana wyżej jest zupełnie inna od tej, którą wytypowaliśmy po trzeciej kolejce. Morał – nie jest łatwo ustabilizować formę w naszej Ekstraklasie. Zobaczymy jakie umiejętności pokażą piłkarze po przerwie na reprezentację – za dwa tygodnie.

Więcej o 4. kolejce T-Mobile Ekstraklasie TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x