Jagiellonia lepsza od niedawnego uczestnika Ligi Mistrzów

Katarzyna Wysokińska ( Piłkarski Świat )

Jagiellonia Białystok ograła 3:2 NK Maribor w meczu sparingowym. Bramki dla Jagi zdobyli Górski, Mystkowski i Cernych.

Dla Białostoczan było to pierwsze przedsezonowe starcie. Satysfakcja tym większa, iż Maribor to uczestnik Ligi Mistrzów w sezonie 2013/2014. Jagiellonia była już na trzybramkowym prowadzeniu, ale roztrwoniła przewagę w ostatnich 25 minutach.

NK Maribor – Jagiellonia Białystok 2:3 (0:2)

Strzelcy bramek : Piotr Tomasik (66. – samobójcza), Gregor Bajde (90.) – Maciej Górski (22.), Przemysław Mystkowski (28.), Fedor Cernych (57.).

Jagiellonia – I połowa : Drągowski – Olszewski, Runje, Guti, Straus – Frankowski, Romanczuk, Góralski, Vassiljev, Mystkowski – Górski. II połowa : Kelemen – Burliga, Asatiani, Wasiluk, Tomasik – Mackiewicz, Szymonowicz, Grzyb, Łupiński, Falon – Cernych.