I liga: Podział punktów w Bytowie, oba kluby z magiczną cyfrą “sześć”

facebook.com/Drutex-Bytovia-Bytów

W ostatnim sobotnim spotkaniu 13. kolejki I ligi Bytovia zremisowała na własnym stadionie z Wigrami Suwałki 1:1. Obie bramki padły w drugiej części gry.

Pierwszą bramkę w meczu zdobyli goście. W 59. minucie po strzale z rzutu karnego gola strzelił Damian Kądzior, dla którego była to czwarta bramka w sezonie. Dziewięć minut przed końcem meczu wynik spotkania ustalił Kamil Wacławczyk. Dla 29-latka była to premierowa bramka w bieżących rozgrywkach.

Podopieczni Dominika Nowaka nie wygrali od sześciu spotkań. Ostatni raz piłkarze z Bieguna Północy pokonali Stal Mielec 28. sierpnia aż 6:0. Z kolei klub z Bytowa nie przegrał sześciu kolejnych bramek.

W następnej serii spotkań Bytovia zagra w Głogowie, a Wigry w Sosnowcu.

15.10.2016, godz. 18:00 Bytovia Bytów – Wigry Suwałki 1:1 (0:0)
Kamil Wacławczyk 81′ – Damian Kądzior 59′ (rzut karny)
żółte kartki: Letniowski, Bąk, Wróbel, Cseh – Radecki, Karankiewicz, Adamek.