Pogrom w meczu Atletico Madryt! 8 bramek!

marca.com

W meczu 8 kolejki La Liga Santander naprzeciw siebie stanęły ekipy Atletico Madryt oraz Granady. Los Rojiblancos rozbili rywala pakując mu 7 goli!

Atletico Madryt przystępowało do tego spotkania nie przegrywając swoich ostatnich 8 spotkań natomiast ekipa Granady w tym sezonie zdobyła zaledwie dwa punkty w 7 kolejkach i okupowała ostatnie miejsce w tabeli.

Początek spotkania nie zapowiadał masakry jaką Atletico sprawiło swojemu przeciwnikowi. Po 18 minutach mieliśmy niespodziewane prowadzenie gości. Cuenca znalazł trochę wolnego miejsca w polu karnym i umieścił piłkę w prawym górnym rogu bramki Oblaka.

Jeszcze przed przerwą Los Rojiblancos zdołali z nawiązką odrobić straty. Najpierw Yannick Carrasco z krawędzi pola karnego oddał strzał trafiając w sam środek bramki. Chwilę przed końcem pierwszej odsłony ten sam zawodnik wyprowadził Atletico na prowadzenie. Belg otrzymał piłkę w polu karnym, znalazł pozycję do oddania strzału, piłka po rykoszecie jeszcze zmyliła interwenującego bramkarza Granady i wpadła do siatki.

W 61. minucie Yannick Carrasco skompletował hat-tricka! Skrzydłowy otrzymał prostopadłą piłkę od Griezmanna i bez większych problemów umieścił ją w bramce Granady. To jednak nie był koniec koncertu Los Colchoneros. Dwie minuty później Gaitan był we właściwym miejscu i czasie aby odebrać odbitą piłkę w jedenastce i strzela w górną siatkę bramki. 4:1!

W ostatnich 10 minutach tego meczu padły aż trzy bramki! Najpierw Gaitan wybiegł na wolne pole po podaniu Carrasco i wykończył akcję strzałem w prawy róg bramki. Chwilę później Angel Correa fantastycznym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce. Dzisiejszy koncert Atletico zakończył Tiago. Portugalczyk odebrał piłkę zagrywaną przez Carrasco i celnie uderzył z pola karnego w prawy górny róg bramki ustalając wynik spotkania na 7:1!