I liga: Podział punktów w Bełchatowie

GKS Bełchatów zremisował 1:1 z Chojniczanką w ramach 26. kolejki Fortuna I ligi. Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania.

Remis nikogo nie zadowalał, ponieważ oba kluby walczą o utrzymanie. Wynik meczu w czterdziestej dziewiątej minucie otworzył Mateusz Kuzimski, dla którego było to dwunaste trafienie w bieżących rozgrywkach. Dziesięć minut przed końcem wyrównał Bartisz Biel (szósty gol w sezonie). W następnej serii spotkań Chojniczanka, która jest na przedostatnim miejsce zagra w Radomiu z Radomiakiem. Natomiast zajmujący piętnastą lokatę GKS podejmować będzie Stal Mielec.

17.06.2020, godz. 18:00 GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice 1:1
Bartosz Biel 80′ – Mateusz Kuzimski 49′
żółte kartki: Marcin Grolik, Adrian Małachowski – Bartosz Wolski, Robert Ziętarski, Martin Klabník, Janusz Surdykowski, Oskar Paprzycki, Krystian Wachowiak.