I liga: Olimpia wygrywa, kolejne trafienie weterana

W pierwszym spotkaniu 13. kolejki I ligi Olimpia Grudziądz pokonała na własnym stadionie Chrobry Głogów 2:1. Wszystkie bramki padły w drugiej części gry.

Wynik meczu jedenaście minut po zmianie stron otworzył Karol Angielski. Dla 20-letniego napastnika jest to piąty gol w bieżących rozgrywkach. Na 2:0 w 76. minucie podwyższył kapitan Biało-Zielonych Marcin Kaczmarek. Co ciekawe niespełna 37-latek w tym sezonie strzelił już siódmą bramkę! Wynik meczu na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Michał Bednarski, który sześć minut wcześniej pojawił się na placu gry. Dla 20-latka była to pierwsza bramka w tegorocznych rozgrywkach.

Klub z Dolnego Śląska w następnym meczu podejmować będzie Bytovię, a Olimpia zagra zaległe spotkanie dwunastej kolejki w Suwałkach.

14.10.2016, godz. 19:00 Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów 2:1 (0:0)