Hubert Hurkacz – Marcos Giron (21.06) – transmisja dzisiaj za darmo, gdzie obejrzeć?

Janet McIntyre / shutterstock.com

Dziś o godzinie 12:00 odbędzie się mecz ćwierćfinałowy turnieju ATP w Halle 2024, w którym zmierzą się Hubert Hurkacz i Marcos Giron. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Halle, w ramach prestiżowych rozgrywek ATP. W artykule przedstawione zostaną szczegóły dotyczące transmisji tv oraz online, a także informacje o dostępnych opcjach darmowego streamingu.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Giron?

Mecz na żywo będzie można obejrzeć w telewizji na kanale Polsat Sport 2. Transmisja online dostępna będzie na platformie Polsat Box Go, a także za darmo na Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Hurkacz – Giron, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby korzystać z tych usług bezpłatnie, należy zarejestrować konto, wpłacić środki pieniężne na konto gracza i postawić dowolny zakład. Każda z tych platform oferuje pakiety powitalne dla nowych użytkowników. Załóż konto już teraz i oglądaj mecz za darmo – szczegóły poniżej:

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Hurkacz – Giron, transmisja w Polsat Box Go

Platformą, która również oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie, należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
[/p]Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.