Hiszpania – Gruzja (30.06) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

Yamal

rfef.es

W niedzielę o godzinie 21:00 odbędzie się mecz pomiędzy Hiszpanią a Gruzją w ramach 1/8 finału Euro 2024. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Kolonii. Komentatorami meczu będą Mateusz Święcicki oraz Wojciech Kowalewski. W artykule przedstawiamy, gdzie oglądać transmisję TV i online, a także czy dostępna będzie darmowa transmisja.

Hiszpania – Gruzja gdzie oglądać?

Mecz pomiędzy Hiszpanią a Gruzją na żywo w telewizji będzie transmitowany na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport, natomiast online można go oglądać na platformach Pilot WP, Canal+ Online, Megogo oraz bezpłatnie na Sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Hiszpania – Gruzja transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja działa na smartfonach i tabletach (Android, iOS) oraz telewizorach Smart TV i innych urządzeniach (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Hiszpania – Gruzja transmisja online w płatnych serwisach

Spotkanie będzie również dostępne na płatnych platformach streamingowych, takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych usług oferuje różne pakiety, w ramach których można uzyskać dostęp do dzisiejszej transmisji. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące poszczególnych pakietów, które obejmują dostęp do meczu Hiszpania – Gruzja:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, co pozwala na udostępnienie konta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.