Gdzie oglądać mecz Anglia – Słowacja (30.06)? Transmisja TV i Online

https://twitter.com/EURO2020/status/1411424048781930502/photo/1

W niedzielę o godzinie 18:00, na stadionie Arena AufSchalke w Gelsenkirchen, Anglia zmierzy się ze Słowacją w meczu 1/8 finału Euro 2024. Komentować to spotkanie będą Mateusz Borek i Robert Podoliński. W artykule znajdują się szczegółowe informacje o transmisji tego meczu w telewizji oraz online, w tym również o bezpłatnych opcjach oglądania.

Anglia – Słowacja gdzie oglądać?

Transmisję meczu Anglia – Słowacja można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport, natomiast online dostępna będzie na platformach Pilot WP, CANAL+ Online, Megogo, a także za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Anglia – Słowacja transmisja za darmo w TVP

Rywalizację można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Stream dostępny jest na komputerach, a aplikacja została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych (Android, iOS) oraz telewizorach Smart TV i innych urządzeniach (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Anglia – Słowacja transmisja online w płatnych serwisach

Spotkanie na żywo można obejrzeć także na płatnych platformach streamingowych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » Pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » Pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno poprzez strony internetowe, jak i aplikacje, co umożliwia oglądanie na komputerach, smartfonach, tabletach, telewizorach Smart TV i innych urządzeniach. Warto dodać, że CANAL+ Online pozwala na jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.