Grzegorz Lato: Musi być Polak! Popatrzcie w historię sukcesów reprezentacji

Squawka News (Twitter)

– Musi być Polak! Popatrzcie w historię sukcesów reprezentacji, największe wyniki osiągali tylko Polacy – twierdzi Grzegorz Lato.

W poniedziałek poznamy już oficjalnie nowego selekcjonera biało-czerwonych. Do tego momentu kibice, eksperci, ale też sami piłkarze muszą uzbroić się w cierpliwość. Wbrew pozorom czasu nie ma dużo, tym bardziej, że 6 marca będzie trzeba rozesłać powołania.

Cezary Kulesza przedstawił warunki Andrijowi Szewczence i tylko od niego samego zależy, czy podejmie się wyzwaniu. – Moim zdaniem to oni już wiedzą, kogo wybrali. Ale muszą też z trenerem dobrać cały sztab szkoleniowy. Nie może być tak jak z Sousą, że on wszystkich Polaków wyautował i wziął samych swoich – stwierdził Lato w “Super Expressie.

Deklaruje, że tylko Polak musi poprowadzić kadrę. – Popatrzcie w historię sukcesów reprezentacji, największe wyniki osiągali tylko Polacy. Jak był Beenhakker, zajęliśmy ostatnie miejsce w grupie na Euro. Oczywiście, wszedł do tych mistrzostw, brawo za to, ale na Euro była klapa. I teraz ten Sousa, który uciekł jak tchórz – wyjaśnił.

Spotkanie barażowe o mundial w Katarze z Rosją 24 marca w Moskwie. – Będzie ciężki mecz. My z nimi nigdy nie wygraliśmy nigdy. Oni zrobią wszystko, żeby wygrać. A przecież żeście wszyscy pieli z zachwytu, że wylosowaliśmy Rosję – kończy król strzelców mistrzostw świata z 1974 roku.

źródło: se.pl /


Juventus dopina transfer Dusana Vlahovicia. Długi kontrakt i duża pensja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.