Fernando Santos w rozmowie z „Polsatem Sport”: Muszę wydobyć z tych piłkarzy zaufanie. Mają reprezentować kraj z pasją

media - laczynaspilka.pl

Fernando Santos wskazał najmocniejsze strony reprezentacji Polski w rozmowie z „Polsatem Sport”.

Wczoraj Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie zaprezentował Fernando Santosa nowym trenerem biało-czerwonych, zastąpił on na stanowisku Czesława Michniewicza. W porównaniu do Paulo Sousy, poprzedniego portugalskiego selekcjonera reprezentacji Polski, Fernando Santos zamieszka w Polsce. Dla Portugalczyka poznanie polskiej kultury oraz życia codziennego jest jednym z istotnych składników do osiągnięcia sukcesu.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Większość ekspertów telewizyjnych i dziennikarzy uważa, że Portugalczyk zrobił dobre wrażenie na oficjalnej konferencji prasowej. Równocześnie mają nadzieję, że wiedza i doświadczenie Portugalczyka pozwoli poprawić zarówno atmosferę jak i grę polskiej drużyny. Wczoraj Fernando Santos wypowiedział się na temat najmocniejszych stron reprezentacji Polski w rozmowie z „Polsatem Sport”:

Jakość zawodników. Ona nie urodziła się dzisiaj. Pamiętam reprezentację z Lato, Bońkiem i Smudą. Mamy dobrą historię kadry, ale obecnie też mamy zawodników z dużą jakością. Muszę wydobyć z tych piłkarzy zaufanie. Mają reprezentować kraj z pasją. Chcę wydobyć potencjał i wzbudzić zaufanie. Pokazać, że możemy zmierzyć się z każdą reprezentacją na świecie. Taka ambicja jest konieczna. Mamy stworzyć rodzinę, która da radość Polsce – powiedział w rozmowie z „Polsatem Sport”.

Źródło: Polsat Sport


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.