Grzegorz Lato: Mieliśmy obowiązek wygrać to spotkanie
Grzegorz Lato w krytycznych słowach odniósł się do wczorajszego wyniku meczu z Węgrami. Były prezes PZPN wskazał winnego za przegraną w ostatnim meczu kwalifikacji do mistrzostw świata.
W wywiadzie dla Sportowych Faktów Grzegorz Lato mówił o wczorajszym meczu z Węgrami. Były reprezentant Polski oraz prezes PZPN w latach 2008-2012. W bardzo krytycznych słowach skupił się na wyborach personalnych Paulo Sousy.
– Mieliśmy obowiązek wygrać to spotkanie i selekcjoner powinien zrobić wszystko, by drużyna miała do tego optymalne warunki. Zamiast się na tym skupić, Sousa zaczął kalkulować. Lewemu” dał odpocząć, Glika oszczędzał ze względu na kartki, a te wszystkie kalkulacje mogą się skończyć tym, że za chwilę zawalimy najważniejszy cel na całe eliminacje. Jego świętym, wręcz zasra**m obowiązkiem było wystawienie najmocniejszego składu - powiedział.
-

AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12




































