Gorąca atmosfera wśród właścicieli Legii

Stadion Legii Warszawa

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Sytuacja w Legii Warszawa w ostatnich dniach nie jest ciekawa. Wymiana trenera, decyzja UEFA o zamknięciu stadionu na mecz z Realem Madryt… wszystko to powoduje, że atmosfera wśród obecnych właścicieli tego klubu zrobiła się niezwykle napięta.

Do tego stopnia, że dzisiejszy “Przegląd Sportowy” poinformował o możliwym rozłamie wśród tria Dariusz Mioduski – Bogusław Leśnodorski – Maciej Wandzel. Po decyzji UEFY Mioduski żąda dużych zmian w podejściu klubu w kontakcie z kibicami. Pozostała dwójka co najwyżej chce się zgodzić na drobne zmiany.

Warto podkreślić iż to Dariusz Mioduski jest większościowym właścicielem akcji klubu, choć umowa jest skonstruowana na warunkach partnerskich. Jednak jak stwierdził Bogusław Leśnodorski w programie Krzysztofa Stanowskiego, Mioduski nie zainwestował w klub dotychczas jakiejkolwiek złotówki. Brak inwestora ma być także jednym z powodów sporu na szczycie Legii. Co ciekawe Leśnodorski stwierdził, że o rzekomych warunkach Mioduskiego dowiedział się z mediów. Należy zatem czekać na oficjalną wypowiedź Mioduskiego odnośnie zaistniałej sytuacji.

Jedno jest pewne – właściciele Legii spodziewali się zdecydowanie spokojniejszej celebracji stulecia istnienia klubu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.