Gorąca atmosfera wśród właścicieli Legii

Stadion Legii Warszawa

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Sytuacja w Legii Warszawa w ostatnich dniach nie jest ciekawa. Wymiana trenera, decyzja UEFA o zamknięciu stadionu na mecz z Realem Madryt… wszystko to powoduje, że atmosfera wśród obecnych właścicieli tego klubu zrobiła się niezwykle napięta.

Do tego stopnia, że dzisiejszy “Przegląd Sportowy” poinformował o możliwym rozłamie wśród tria Dariusz Mioduski – Bogusław Leśnodorski – Maciej Wandzel. Po decyzji UEFY Mioduski żąda dużych zmian w podejściu klubu w kontakcie z kibicami. Pozostała dwójka co najwyżej chce się zgodzić na drobne zmiany.

Warto podkreślić iż to Dariusz Mioduski jest większościowym właścicielem akcji klubu, choć umowa jest skonstruowana na warunkach partnerskich. Jednak jak stwierdził Bogusław Leśnodorski w programie Krzysztofa Stanowskiego, Mioduski nie zainwestował w klub dotychczas jakiejkolwiek złotówki. Brak inwestora ma być także jednym z powodów sporu na szczycie Legii. Co ciekawe Leśnodorski stwierdził, że o rzekomych warunkach Mioduskiego dowiedział się z mediów. Należy zatem czekać na oficjalną wypowiedź Mioduskiego odnośnie zaistniałej sytuacji.

Jedno jest pewne – właściciele Legii spodziewali się zdecydowanie spokojniejszej celebracji stulecia istnienia klubu.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *