“Fantastycznie się tutaj odnajduję” – Rodado z jasnym planem

Angel Rodado

X/Wisła Kraków

Angel Rodado w ostatnich miesiącach był już łączony z opuszczeniem Wisły Kraków i zmianą barw.

Nie może dziwić, że temat transferu hiszpańskiego powraca po kolejnym sezonie bez awansu “Białej Gwiazdy” do PKO Ekstraklasy. Media sugerowały między innymi zainteresowanie zawodnikiem ze strony Lecha Poznań.

Jak sam 27-latek podchodzi do sytuacji? Zdradził to w wywiadzie dla “Weszło”.

– Kiedy przyszedłem tutaj dwa lata temu, to cel był jasny – żeby awansować. I to się nie zmieniło. Jestem dumny, że wygraliśmy Puchar Polski, ale po dwóch latach gry cały czas jesteśmy w pierwszej lidze. Przez cały ten okres zrobiliśmy kawał pracy, były fantastyczne momenty, ale to wciąż nie wystarczyło, by zrealizować najważniejszy cel, jakim jest awans – przyznał.

– Nie myślę o tym. Kiedy trenujemy, koncentruję się na tym. To nie jest w ogóle coś, czym zaprzątam sobie aktualnie głowę – dodał.

Rodado w sezonie 2023/24 był jedną z wyróżniających się postaci Wisły. We wszytkich rozgrywkach zdobył 25 bramek w 35 meczach. Dorzucił cztery asysty.

– Świetnie się tutaj czuję. Dobrze mi się żyje i też w samym klubie fantastycznie się odnajduję. Mamy bardzo dobry zespół, świetną atmosferę w drużynie – podsumował.

Źródło: Weszlo.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.