Maksymilian Banaszewski odchodzi z Podbeskidzia
TS Podbeskidzie wydało oficjalny komunikat prasowy, w którym poinformowano o zakończeniu współpracy z Maksymilianem Banaszewskim.
Kontrakt z Maksymilianem Banaszewskim został rozwiązany za porozumieniem stron.
Poniżej przedstawiamy treść oświadczenia, które brzmi następująco.
Maks dołączył do naszego zespołu początkiem sezonu 2023/24. Przez rok w czerwono-biało-niebieskich barwach rozegrał 34 mecze, w których strzelił jedną bramkę i zaliczył sześć asyst.
"Banan", dziękujemy za czas spędzony w naszym klubie, życzymy powodzenia w dalszej karierze!
W momencie pisania tego tekstu, wiemy że 29-latek nie znalazł nowego pracodawcy.
TS Podbeskidzie SA,
Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 21
-

AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-



AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-


AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-



AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15




































