Gdzie oglądać mecz Belgia – Słowacja (17.06)? Transmisja TV i Online

Lukaku i De Bruyne

Zdjęcie: Twitter/Belgian Red Devils

Dziś o godzinie 18:00, rozpocznie się mecz Belgia – Słowacja, odbywający się na stadionie Deutsche Bank Park we Frankfurcie. Jest to spotkanie w ramach 1. kolejki fazy grupowej Euro 2024, grupa E. Komentarz do meczu będą prowadzić Sławomir Kwiatkowski oraz Marek Wasiluk. Niniejszy artykuł dostarcza informacji, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną oraz online, w tym opcje dostępne bezpłatnie.

Belgia – Słowacja gdzie oglądać?

Spotkanie Belgia – Słowacja na żywo można śledzić w telewizji na kanałach TVP 2, TVP Sport, a transmisja online jest dostępna na platformach WP Pilot, Canal+online, Megogo w wersji płatnej oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Belgia – Słowacja transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Belgia – Słowacja transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest też na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje pakiety, wśród których dostępne są opcje umożliwiające dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania. Szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.