Transmisja Austria – Francja (17.06). Gdzie oglądać? 

Francja

l-fff.co

Dziś o godzinie 21:00 odbędzie się starcie w ramach Euro 2024 między Austrią a Francją. Spotkanie to, rozgrywane na stadionie Merkur Spiel-Arena w Düsseldorfie, jest pierwszym meczem fazy grupowej w Grupie D. Komentarz na żywo zapewnią Mateusz Borek oraz Robert Podoliński. Niniejszy artykuł zawiera informacje, gdzie można śledzić transmisję tv i online, a także które serwisy oferują stream bezpłatny.

Austria – Francja gdzie oglądać?

Spotkanie Austria – Francja na żywo można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport. Transmisję online zapewniają zarówno płatne serwisy jak WP Pilot, Canal+online, Megogo, jak i opcje darmowe dostępne na sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Austria – Francja transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej jest dostępny na komputerach, natomiast aplikacja obsługuje smartfony i tablety (Android, iOS), a także urządzenia Smart TV i inne (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Austria – Francja transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest również na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różne pakiety, umożliwiające dostęp do dzisiejszego spotkania, które szczegółowo opisano poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wymienione platformy streamingowe umożliwiają dostęp do transmisji meczu zarówno na ich stronach internetowych, jak i w aplikacjach, co pozwala na oglądanie na różnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne. Dodatkowo, CANAL+ Online oferuje możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia udostępnienie dostępu innej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.