Futbol w TV na najbliższy tydzień!

Mamy przyjemność przedstawić Wam drodzy czytelnicy rozpiskę aktualnych spotkań transmitowanych w telewizji w tym tygodniu.

 

 

PONIEDZIAŁEK
• 20:45: Eliminacje ME · Szwajcaria – Anglia · Polsat Sport
• 20:45: Eliminacje ME · Austria – Szwecja · Polsat Sport Extra
• 20:45: Eliminacje ME · Hiszpania – Macedonia · Polsat Sport News

WTOREK
• 18:00: Eliminacje ME · Azerbejdżan – Bułgaria · Polsat Sport
• 18:00: Eliminacje ME · Kazachstan – Łotwa · Polsat Sport Extra
• 18:30: Eliminacje MME · Grecja U-21 – Polska U-21 · TVP Sport
• 20:45: Eliminacje ME · Czechy – Holandia · Polsat Sport
• 20:45: Eliminacje ME · Norwegia – Włochy · Polsat Sport Extra
• 20:45: Eliminacje ME · Islandia – Turcja · Polsat Sport News

PIĄTEK
• 18:00: Ekstraklasa · Zawisza Bydgoszcz – Wisła Kraków · Canal+ Family HD, nSport+ HD
• 20:30: Ekstraklasa · Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów · Canal+ Sport HD
• 20:30: Bundesliga · Bayer Leverkusen – Werder Brema · Eurosport 2 HD

SOBOTA
• 13:45: Premier League · Arsenal Londyn – Manchester City · Canal+ Sport HD
• 14:45: I liga · Flota Świnoujście – Arka Gdynia · Orange Sport
• 15:00: Liga rosyjska · Zenit Sankt Petersburg – Dinamo Moskwa · Polsat Sport Extra
• 15:30: Ekstraklasa · Cracovia – Górnik Łęczna · nSport+ HD
• 15:30: Bundesliga · Bayern Monachium – VfB Stuttgart · Eurosport 2 HD
• 16:00: Primera División · FC Barcelona – Athletic Bilbao · Canal+ Family2 HD
• 16:00: Premier League · Chelsea Londyn – Swansea City · Canal+ Sport HD
• 18:00: Ekstraklasa · Jagiellonia Białystok – Lech Poznań · Canal+ Family HD
• 18:30: Eredivisie · Ajax Amsterdam – Heracles Almelo · Polsat Sport Extra
• 18:30: Bundesliga · Borussia Mönchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen · Eurosport 2 HD
• 20:00: Primera División · Real Madryt – Atlético Madryt · Canal+ Family2 HD
• 20:30: Ekstraklasa · Legia Warszawa – Śląsk Wrocław · Canal+ Sport HD
• 20:45: Eredivisie · PEC Zwolle – PSV Eindhoven · Polsat Sport Extra

NIEDZIELA
• 11:30: Liga rosyjska · Spartak Moskwa – Torpedo Moskwa · Polsat Sport Extra
• 14:30: Eredivisie · Vitesse Arnhem – SBV Excelsior · Polsat Sport
• 15:30: Ekstraklasa · Górnik Zabrze – Piast Gliwice · Canal+ Sport HD
• 15:30: Bundesliga · Eintracht Frankfurt – FC Augsburg · Eurosport 2 HD
• 17:00: Premier League · Manchester United – Queens Park Rangers · Canal+ Family HD
• 17:00: Primera División · Valencia CF – Espanyol Barcelona · Canal+ Family2 HD
• 17:30: Bundesliga · Hannover 96 – Hamburger SV · Eurosport 2 HD
• 18:00: Ekstraklasa · GKS Bełchatów – Lechia Gdańsk · Canal+ Sport HD
• 19:00: Primera División · Sevilla FC – Getafe CF · Canal+ Family2 HD



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.