gkstychy.info

Takiego powołania nikt się nie spodziewał. Leszek Bartnicki otrzymał nominację do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski! Tym samym prezes Klubu Piłkarskiego GKS Tychy S.A. trójkolorowe barwy zamienia na biało-czerwone.

– Przychodzi taki czas, że trzeba się pożegnać. Pamiętam jak niespełna dwa lata temu z tego miejsca witałem się z kibicami GKS Tychy. Teraz czas jednak na nowe wyzwania. Przez wiele lat przed pracą w klubach zajmowałem się ligą portugalską. Obecnie za sterami najważniejszej drużyny w Polsce stanął Portugalczyk Paulo Sousa i okazało się, że moja portugalska przeszłość ma zostać wykorzystana do pracy w sztabie reprezentacji Polski – wyjaśnia Leszek Bartnicki.

Leszek Bartnicki prezesem Klubu Piłkarskiego GKS Tychy został pod koniec lipca 2019 roku. W tym czasie w klubie została rozwinięta Akademia Piłkarska, a pierwsza drużyna walczy obecnie o awans do Ekstraklasy. Ostatnim sukcesem ustępującego już prezesa było również pozyskanie sponsora głównego. Kibicie doceniają przede wszystkim jego zaangażowanie w pracę i chęć do dyskusji nawet na najtrudniejsze tematy.

Obserwując Prezesa na twitterze zauważyłem, że był on obecny na wszystkich spotkaniach, wielokrotnie obserwował treningi z poziomu boiska, angażował się w rozwój młodzieży i przede wszystkim był otwarty na dyskusję. Zaskoczył mnie również doskonałą znajomością miasta i jego historią – mówią jednym głosem kibice GKS Tychy.

Teraz przy Edukacji 7 przyszedł czas na nowe rozdanie. W nim karty będzie rozdawać Krzysztof Balczerski. To prezes prężnie rozwijającej się firmy budowlanej, która odpowiada za budowę nowych osiedli w Toruniu. Teraz przed nim jednak najważniejszy projekt w jego dotychczasowej karierze.

– Jest mi bardzo miło, że dostąpiłem zaszczytu pełnienia funkcji zarządu Klubu Piłkarskiego GKS Tychy S.A. Jestem już po spotkaniach z najważniejszymi osobami w klubie. Bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie cała organizacja, zaangażowanie pracowników i doskonała baza treningowa. Myślę, że jest to niesamowity fundament do tego, żeby klub mocniej się rozwijał i był jeszcze wyżej niż jest obecnie – zaznacza Krzysztof Balczerski, nowy prezes KP GKS Tychy S.A.

źródło: Informacja Prasowa, gkstychy.info /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *