Muci o transferze do Legii: Na ten moment czekałem prawie miesiąc

Legia Warszawa

Artur Boruc, Legia Warszawa | fot. Mikołaj Barbanell

W wywiadzie dla “Zona Gola” Ernest Muci opowiedział o debiucie w Legii, kulisach transferu i celach, które chce osiągnąć w przyszłości. 

Przeglądałem oferty transferowe razem z rodziną i agentem. Kiedy zobaczyłem projekt przedstawiony przez Legię, byłem przekonany, że to klub, do którego trafię. Transfer przeżyłem bardzo dobrze. Na ten moment czekałem prawie miesiąc. Debiut? Wielka radość. Otrzymałem spore zaufanie od trenera, bo rywalizowałem w Zabrzu przez 45 minut. Bardzo się cieszę z pierwszego występu i zwycięstwa. Więcej emocji towarzyszyło mi w debiucie w Legii czy w KF Tirana? W klubie z Tirany, ponieważ byłem wtedy młodszy – powiedział albański napastnik.

Piłkarz wspomniał także o przyjęciu go przez innych piłkarzy w klubie z Łazienkowskiej:

– Zespół i zawodnicy dobrze mnie przyjęli, od razu stałem się częścią grupy. Myślę, że nadchodzące mecze posłużą do jeszcze lepszej aklimatyzacji. Będę starał się dawać z siebie wszystko, zdobywać bramki i asysty, jak najwięcej pomagać.

Muci przedstawił też jakie są jego cele na przyszłość:

– Mam nadzieję, że dostanę powołanie do reprezentacji Albanii tak szybko, jak to możliwe. Jeśli tak się nie stanie, to nadal będę dawał z siebie wszystko i pracował, żeby otrzymać zaproszenie do kadry. Nie wiem, co przyniesie przyszłość. Mam nadzieję, że będę występował w Europie jak najdłużej. Moim celem jest gra w Serie A i mam nadzieję, że pewnego dnia go osiągnę – zakończył.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *