El Pais: Koeman wściekły na Puiga

Puig

internewscast.com


El Pais podaje, że Ronald Koeman oskarżył Puiga o wynoszenie spraw wewnątrz szatni do mediów.

Koeman dał do zrozumienia 21-latkowi, że najlepszym rozwiązaniem dla niego będzie poszukanie nowego klubu. Szkoleniowiec Barcelony zakomunikował młodemu piłkarzowi, że ten nie będzie na niego liczył w tym sezonie. Było to  jeszcze przed meczu w Pucharze Gampera, w którym Puig znalazł się tylko na trybunach.

W mediach szybko pojawiły się informacje o obecnej sytuacji pomocnika. Sytuacja ta zirytowała Koemana, który przy całej drużynie miał oskarżyć wychowanka o wynoszenie informacji do gazet.

Szatnia Blaugrany przyjęła to różnie. Część zawodników stanęła po stronie Koemana, jednak niektórzy uważali, że reakcja trenera była przesadzona. Między innymi dlatego, że gdy wyciekły informacje na temat Luisa Sureza, ten nie został skarcony.

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy cała ta sytuacja pokazała zawodnikom, że Holender nie ma zamiaru akceptować niektórych zachowań i zamierz oduczyć pewnych przyzwyczajeń w szatni.

Puig do tej pory wystąpił tylko w czterech spotkaniach, spędzając na murawie zaledwie 77 minut. Kibice są niezadowoleni z tej sytuacji i nie potrafią zrozumieć zachowania szkoleniowca. Wydaje się, że pomocnik może faktycznie opuścić w styczniu Camp Nou na zasadzie wypożyczenia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.