Co dalej z Koemanem? W Hiszpanii nie mają wątpliwości

Koeman

twitter: RonaldKoeman

Po kolejnym rozczarowującym meczu Barcelony przyszłość holenderskiego szkoleniowca wisi na włosku.

Wczorajszego wieczoru Barcelona zaledwie zremisowała bezbramkowo z Cadizem, a jej gra – delikatnie mówiąc – pozostawiała wiele do życzenia. Katalończycy mają co prawda jedno spotkanie zaległe, jednak nie zmienia to faktu, że po sześciu kolejkach tracą do liderującego Realu Madryt już siedem punktów.

Nie dziwi więc fakt, iż od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o zwolnieniu Koemana, który notorycznie podcina morale swoim zawodnikom i jest skonfliktowany z prezesem klubu – Joanem Laportą.

Kataloński dziennik Sport donosi, że mimo wszystko Barcelona póki co wstrzyma się od zrezygnowania z usług swojej legendy. Koeman co prawda nie zasiądzie na ławce trenerskiej w meczu z Levante, bowiem otrzymał on wczoraj czerwoną kartkę, ale przez jakiś czas powinien utrzymać się na stanowisku.

W klubie twierdzą, że sytuacja jest już dostatecznie napięta i nagła zmiana szkoleniowca tylko pogorszyłaby sprawę. Ponadto, Laporta i jego ekipa mogliby mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniego następcy w trakcie trwania sezonu.

źródło: Sport/SER/football-espana.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.