Ekstraklasa: Kolejny uraz w zespole Lechii. Kubickiego czeka zabieg

Sebastian Szymański, Jarosław Kubicki / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Ciąg dalszy problemów kadrowych Lechii Gdańsk. Kolejnym zawodnikiem, z którego nie będzie mógł w najbliższym czasie skorzystać Piotr Stokowiec, jest Jarosław Kubicki. Pomocnika czeka zabieg po kontuzji odniesionej na treningu. 

Jarosław Kubicki to niezwykle ważna postać drużyny Piotra Stokowca. Dowódca środka pola Lechii był między innymi kluczowym graczem w ostatnim wygranym meczu z ŁKS, w którym był najlepszy na boisku. Mógł mieć nawet trzy asysty, ale dwie z bramek, w których miał udział, zostały anulowane po kilkucentymetrowych spalonych.

W najbliższym meczu z Wisłą Kraków na pewno jednak nie zagra, i w ogóle nie wiadomo kiedy wróci na murawę. Na czwartkowym treningu odniósł kontuzję zwichnięcia stawu obojczykowo-barkowego. Uraz jest na tyle poważny, że zawodnik już w piątek przejdzie zabieg. Jarosław Kubicki dołącza tym samym do listy kluczowych piłkarzy Lechii, z usług których nie będzie mógł skorzystać trener w meczu z Wisłą Kraków. Uraz z meczu z ŁKS leczy Karol Fila, a zawieszeni są Żarko Udovicić i Filip Mladenović. Gdańszczanie zagrają w Krakowie w niedzielę, 1 grudnia o 17:30.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *