Daniele De Rossi dołącza do sztabu Reprezentacji Włoch
Legenda Romy dołączy do sztabu szkoleniowego włoskiej kadry. Pomoże Roberto Manciniemu jako trener techniczny. Na razie jednak nie związał się ze Sqaudra Azzurra na zbyt długo.
Nie sprawdziły się plotki, które mówiły o tym, że jedna z największych legend w historii Giallorossich obejmie posadę trenera Crotone. Zamiast tego dziś okazało się, że jako trener techniczny będzie pracował wraz z reprezentacją Włoch na Euro. Do końca tegoż turnieju ma też podpisany kontrakt jako członek sztabu Roberto Manciniego.
De Rossi jest w trakcie kursu trenerskiego UEFA A, więc takie doświadczenie z pewnością zaprocentuje mu w przyszłości gdy jednak poprowadzi jakąś ekipę.
Jestem dumny, że mogę zacząć nową przygodę z kadrą narodową. Dziękuję prezesowi Gabriele Gravine i Roberto Manciniemu za danie mi szansy. To będzie jak powrót do domu. Nie mogę się tego doczekać. Spotkam wielu przyjaciół zarówno w składzie jak i sztabie . - skomentował były kapitan Romy na łamach oficjalnej strony Włoskiej Federacji Piłkarskiej
Daniele De Rossi rozegrał dla włoskiej reprezentacji 117 spotkań i zdobył 21 bramek. W 2006 sięgnął z Włochami po mistrzostwo świata. Karierę piłkarską zakończył w 2020 roku.
-

AktualnościHakan Calhanoglu przed sezonem: „Inter ma mentalność zwycięzców, a Cristian Chivu jest jak brat”















Michał Bosak / 19 sierpnia 2026, 11:26
-

AktualnościAston Villa porozumiała się z Parmą w sprawie transferu Ziona Suzukiego















Michał Bosak / 17 sierpnia 2026, 16:24
-


AktualnościRuben Amorim ostrzega Rafaela Leão. „Będzie musiał walczyć o swoje miejsce”



Kamil Wojtala / 17 sierpnia 2026, 15:29
-

AktualnościAtalanta zainteresowana Noą Langiem. Napoli odrzuca pierwszy pomysł transferu















Michał Bosak / 14 sierpnia 2026, 12:22
-

AktualnościInter Mediolan finalizuje dwa transfery. Djed Spence przychodzi z Tottenhamu, Davide Frattesi odchodzi















Michał Bosak / 13 sierpnia 2026, 16:57
-


AktualnościRafael Leão reaguje na plotki transferowe. „Nikt inny nie ma prawa mówić w moim imieniu”



Kamil Wojtala / 13 sierpnia 2026, 16:34





































