Cutrone odejdzie do ligi hiszpańskiej?

premierleague.com

Według informacji Gianluci Di Marzio, Patrick Cutrone odejdzie z Wolves. Najprawdopodobniejszym kierunkiem transferu napastnika ma być Valencia.

Patrick Cutrone niedawno powrócił do Wolves z wypożyczenia do Fiorentiny. Nuno Espírito Santo był bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw, ponieważ poważnej kontuzji doznał czołowy napastnik zespołu – Raúl Jiménez. Włoch miał dostać swoje 5 minut i pokazać, że jest zawodnikiem, który pociągnie zespół.

Jednak Cutrone zwyczajnie nie dał sobie rady. W czterech meczach, po powrocie z wypożyczenia, ani razu nie zagrał pełnych 90 minut. Jednokrotnie został wystawiony do gry w pierwszym składzie. Było to w meczu pucharowym z amatorskim zespołem Chorley. Po tym spotkaniu do drużyny ściągnięto  Williana José z Realu Sociedad. 23-letni Włoch, dostał kolejny jasny sygnał, że Wolves nie wiążą z nim większych planów na przyszłość.

Wobec tego, intensywne zainteresowanie osobą Włocha, zaczęła wykazywać Valencia. “Nietoperze” zajmują obecnie dość odległe, bo aż czternaste miejsce w ligowej tabeli. Najlepszymi strzelcami zespołu są Carlos Soler i Maxi Gomez. Obaj panowie razem strzelili jednak tylko jedenaście goli, a to w żaden sposób nie zadowala władz klubu.

Jeśli Patrick Cutrone przeszedłby, na zasadzie wypożyczenia do Valencii, wreszcie musiałby udowodnić, że może zaoferować zespołowi określoną jakość ofensywną.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *