Cutrone odejdzie do ligi hiszpańskiej?

premierleague.com

Według informacji Gianluci Di Marzio, Patrick Cutrone odejdzie z Wolves. Najprawdopodobniejszym kierunkiem transferu napastnika ma być Valencia.

Patrick Cutrone niedawno powrócił do Wolves z wypożyczenia do Fiorentiny. Nuno Espírito Santo był bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw, ponieważ poważnej kontuzji doznał czołowy napastnik zespołu – Raúl Jiménez. Włoch miał dostać swoje 5 minut i pokazać, że jest zawodnikiem, który pociągnie zespół.

Jednak Cutrone zwyczajnie nie dał sobie rady. W czterech meczach, po powrocie z wypożyczenia, ani razu nie zagrał pełnych 90 minut. Jednokrotnie został wystawiony do gry w pierwszym składzie. Było to w meczu pucharowym z amatorskim zespołem Chorley. Po tym spotkaniu do drużyny ściągnięto  Williana José z Realu Sociedad. 23-letni Włoch, dostał kolejny jasny sygnał, że Wolves nie wiążą z nim większych planów na przyszłość.

Wobec tego, intensywne zainteresowanie osobą Włocha, zaczęła wykazywać Valencia. “Nietoperze” zajmują obecnie dość odległe, bo aż czternaste miejsce w ligowej tabeli. Najlepszymi strzelcami zespołu są Carlos Soler i Maxi Gomez. Obaj panowie razem strzelili jednak tylko jedenaście goli, a to w żaden sposób nie zadowala władz klubu.

Jeśli Patrick Cutrone przeszedłby, na zasadzie wypożyczenia do Valencii, wreszcie musiałby udowodnić, że może zaoferować zespołowi określoną jakość ofensywną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *