Co dalej z Szulczkiem? Są nowe informacje

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Trochę poczekamy na kolejny ruch Dawida Szulczka.

Mimo licznych spekulacji i pojawiających się propozycji, Szulczek zdecydował się na przerwę w swojej karierze trenerskiej.

Sezon 2023/24 zakończył się dla Warty Poznań niezwykle boleśnie. Drużyna, którą kierował Dawid Szulczek, znalazła się poza Ekstraklasą. To bezpośrednio wpłynęło na decyzję o nieprzedłużeniu umowy z trenerem. Szulczek, którego umowa obowiązywała do końca czerwca 2024 roku, musiał pożegnać się z pozycją na rzecz poszukiwania nowych wyzwań.

Mimo niespodziewanego zakończenia współpracy, Szulczek nie wydaje się być zainteresowany szybkim powrotem do trenowania. Jakub Seweryn podkreśla, że trener chce poświęcić czas na odpoczynek i przemyślenia dotyczące kolejnych kroków w swojej karierze.

Choć Szulczek był łączony z wieloma klubami, w tym z Wiśłą Kraków oraz ŁKS-em Łódź, żadne z tych przenosin nie doszło do skutku. Dyskusje na temat jego przyszłości rozgorzały w mediach. Ale ostatecznie żaden z klubów nie potwierdził zainteresowania jego osobą na najbliższy sezon. Spekulacje te okazały się być jedynie medialnymi domysłami, nie znajdującymi potwierdzenia w rzeczywistości.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.