Cezary Wilk zakończył piłkarską karierę

www.przeglad.ca

Środkowy pomocnik, Cezary Wilk postanowił zakończyć piłkarską karierę. 32-latak od lipca 2015 roku był zawodnikiem drugoligowego Realu Saragossa.

– Dzisiaj jest dla mnie smutny dzień, kończy się jeden etap mojego życia, ale jutro rozpocznie się kolejny – takimi słowami rozpoczął pożegnalną konferencję prasową Cezary Wilk. – Dziękuję bardzo klubowi, który pomógł mi w bardzo trudnym momencie. Dziękuję również kolegom z drużyny, którzy byli ze mną gdy próbowałem wrócić do futbolu – dodał pomocnik. Cezary Wilk jest wychowankiem Polonii Warszawa, ale pierwsze kroki w profesjonalnej karierze stawiał w Koronie Kielce. W złocisto-krwistych był wyróżniającą się postacią, dlatego Wisła Kraków sprowadziła go w swoje szeregi. Z krakowskim zespołem w 2011 roku świętował mistrzostwo Polski. W 2013 roku Cezary Wilk trafił do Deportivo La Coruna z którego po dwóch latach przeniósł się do Realu Saragossa.

Od dłuższego czasu Cezary Wilk zmagał się z problemami w kolanie po zerwaniu więzadeł krzyżowych, choć ogromnej ambicji wciąż młody zawodnik nie był wstanie powrócić do wielkiej piłki.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *