Burza wokół cen za bilety na mecz Polska – Niemcy. Cezary Kulesza wyjaśnia powód

Mundial

pzpn.pl

Reprezentacja Polski w czerwcu zmierzy się z Niemcami (16 czerwca) w meczu towarzyskim na PGE Narodowym w Warszawie. Szalone ceny biletów skradają nagłówki gazet. Cezary Kulesza odniósł się do nich w rozmowie z Polskim Radiem Białystok

Reprezentacja Polski swoje eliminacje do Euro 2024 roku rozpoczęła od wielkiego rozczarowania. Biało-Czerwoni przegrali inaugurujące starcie 1:3 z Czechami. Następnie odnieśli zwycięstwo 1:0 nad Albanią. W tabeli grupowej E zajmują drugie miejsce po dwóch spotkaniach. Przed nimi znajduje się tylko reprezentacja Czech.

Podczas czerwcowego zgrupowania rozegrają tylko jeden mecz w ramach kwalifikacji do Euro 2024. Rywalem reprezentacji Polski będzie Mołdawia, a potyczka odbędzie się 20 czerwca. Jednak zanim podopieczni Fernando Santosa staną do walki z Mołdawią, sprawdzą się w meczu towarzyskim przeciwko kadrze Niemiec.

Najtańsze bilety kosztują 140 zł, tzw. III kategorii, Za miejsca wyższej kategorii trzeba zapłacić 210 zł oraz 280 zł. Możliwość zakupu wejściówek rozpocznie się 16 maja, w aplikacji InPost Fresh, a otwarta sprzedaż 18 maja.

Cezary Kulesza w rozmowie z Polskim Radiem Białystok zdradził przyczynę wysokich cen biletów na starcie Polska – Niemcy.

Ja wiem, że dzisiaj kibice z całej Polski narzekają, że są bardzo wysokie ceny biletów, ale to jest spowodowane tym, że my musimy też federacji niemieckiej za sparing zapłacić dość poważne pieniądze. To nie jest tak, że przyjeżdżają i gratisowo grają – wyjaśnił Kulesza.

Mecz towarzyski Polska – Niemcy odbędzie się 16 czerwca na PGE Narodowym o godzinie 20:45.

 

Źródło: radio.bialystok.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x