Kilka milionów złotych za przyjazd Niemców do Warszawy, bilety za sparing mogą szokować kibiców

Robert Lewandowski, Polska - Albania

Mateusz Czarnecki

Reprezentacja Polski w czerwcu w meczu towarzyskim zmierzy się z Niemcami (16 czerwca) na PGE Narodowym w Warszawie. Sebastian Skwierawski z “Interii” podał koszty przyjazdu naszych zachodnich sąsiadów.

Biało-czerwoni mają za sobą gorzką inaugurację eliminacji mistrzostw Europy. Ulegli bowiem z Czechami w Pradze (1:3). Poprawa nastrojów w zespole Fernando Santosa nastąpiła po wygranej z Albanią (1:0), ale styl pozostawiał wiele do życzenia.

W czerwcu Polacy zagrają na wyjeździe z Mołdawią w el. EURO 2024, a Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził podczas zgrupowania sparing również z Niemcami. We wtorek opublikowano ceny biletów, które wywołały u wielu kibiców oburzenie. Jak ustalił Sebastian Skwierawski może mieć związek z wypłaceniem sporej sumy Niemcom za ich przyjazd – blisko 3 mln euro.

Najtańsze bilety kosztują 140 zł, tzw. III kategorii, Za miejsca wyższej kategorii trzeba zapłacić 210 zł oraz 280 zł. Możliwość zakupu wejściówek rozpocznie się 16 maja, w aplikacji InPost Fresh, a otwarta sprzedaż 18 maja.

Ceny biletów z Niemcami:

  • kategoria I: 280 zł
  • kategoria II: 210 zł
  • kategoria III: 140
  • bilet rodzinny (opiekun i dziecko do lat 12): 110 + 70 zł
  • osoba niepełnosprawna (na wózku inwalidzkim z opiekunem): 90 zł
  • easy access (maksymalnie 176 miejsc): 90 złDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.