Bayern zainteresowany prawym obrońcą z Anglii
"Bawarczycy" chcą wzmocnić prawą stronę defensywy i w tym celu zamierzają do siebie ściągnąć piłkarza Norwich.
Latem Bayern pozyskał Bounę Sarra z Marsylii, który miał pełnić rolę zmiennika Benjamina Pavarda. Francuz jednak zawodzi, a ponadto lada moment skończy 29 lat, toteż mistrzowie Niemiec chcą pozyskać kogoś z nieco większymi perspektywami.
Wszystko wskazuje na to, iż zagięli parol na Maxa Aaronsa z Norwich City. Anglik, pomimo tego, że jego drużyna gra na zapleczu Premier League, prezentuje się znakomicie i wciąż przyciąga zainteresowanie wielkich europejskich marek. Dość powiedzieć, że latem Barcelona rozważała jego kandydaturę w przypadku fiaska transferu Serginho Desta, a Manchester United wciąż upatruje w nim konkurenta dla Aarona Wana-Bissaki.
W tym miejscu warto przypomnieć, że Bayern już teraz rozpoczął wzmacnianie obrony na przyszły sezon. Wczoraj potwierdzono pozyskanie stopera Dayota Upamecano z RB Lipsk, natomiast wstępną umowę z "Die Roten" ma mieć Omar Richards, lewy defensor Reading.
źródło: Daily Mail
-

AktualnościFIFA: zwycięski gol Anglii z Norwegią był prawidłowy – analiza nie wykazała kontaktu z instalacjąNowacki / 12 lipca 2026, 13:14
-


AktualnościJude Bellingham odpowiada Thomasowi Tuchelowi po awansie Anglii: „Trzeba być bardziej pozytywnym”Nowacki / 12 lipca 2026, 13:07
-


AktualnościArgentyna pokonała Szwajcarię 3:1 po dogrywce i awansowała do półfinału. Scaloni: „Dziś dużo cierpieliśmy”Nowacki / 12 lipca 2026, 12:47
-


AktualnościArgentyna - Szwajcaria oceny pomeczowe (12.07.2026)Nowacki / 12 lipca 2026, 5:58
-

AktualnościStatystyki z meczu Argentyna - Szwajcaria. Liczby i dane po meczu (12.07.2026)Nowacki / 12 lipca 2026, 5:46
-

AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Norwegia - Anglia (11.07.2026)Nowacki / 12 lipca 2026, 2:08




































