Zabaleta: Bardzo chciałbym zobaczyć Leo w koszulce City

Leo Messi

fcbarcelona.com

Pablo Zabaleta jest przekonany, że Manchester City jest odpowiednim klubem dla Leo Messiego. Argentyńczyk udzielił wywiadu dla Sunday Mirror Sport.

W wywiadzie dla Sunday Mirror Sport, Zabaleta przyznał, że jest zszokowany w jaki sposób pogorszyły się relacje Messiego z klubem, z którego zawodnik po 17 latach może odejść w raz z wygaśnięciem umowy. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi bliskiego przyjaciela Leo.

–  “Leo jest w La Liga od wielu lat i myślę, że doświadczenie angielskiego futbolu byłoby dla niego ogromną atrakcją. Zna bardzo dobrze Pepa, zna dyrektora sportowego Txiki Begiristaina i dyrektora generalnego Ferrana Soriano. W klubie jest także jego bliski przyjaciel, Kun Aguero. To byłaby poważna decyzja, gdyby Leo opuścił Barcelonę. Ale jeśli tego właśnie chce, byłoby dobrze, gdyby poszedł do klubu, w którym są już ludzie, którzy mogą mu pomóc.”

“Jestem pewien, że kluby takie jak PSG i Juventus również byłyby zainteresowane podpisaniem z nim kontraktu, ale moim zdaniem City byłoby najlepszym miejscem do odwiedzenia po Barcelonie. Jeśli Messi chce opuścić Barce i zagrać w najlepszej lidze, musi wybrać Premier League.”

–  “Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek zobaczymy sytuację, w której Leo nie chciałby być graczem Barcelony. Wydaje mi się to śmieszne, że Barcelona może popełniać tak wiele błędów. Chciałbym zobaczyć, jak Messi kończy karierę na Camp Nou – i nawet Pep powiedział, że ma nadzieję, że zostanie. Ale w klubie jest sytuacja, która sprawiła, że ​​stało się to dla niego bardzo trudne.”

–  “Może nowy prezydent przekona Leo, żeby został, bo wiem, że jego rodzina naprawdę zadomowiła się w Barcelonie. Ale jeśli zdecyduje się odejść, bardzo chciałbym zobaczyć go w niebieskiej koszulce City. Chociaż jestem jego przyjacielem, nie wiem co zrobi. Zobaczymy. “


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *