Alessandro Del Piero może zjawić się w Juventusie w nowej roli. „Jestem w gotowości”

asroma.com/it

Alessandro Del Piero nie wyklucza powrotu do Juventusu. – Jestem w gotowości. Zobaczę, co się wydarzy w najbliższych dniach – dodała legenda klubu.

Członkowie zarządu Starej Damy złożyli rezygnację w poniedziałek wieczorem po nadzwyczajnym spotkaniu w Continassa i Exor. Del Piero podzielił się swoim spojrzeniem na sytuację w klubie, nie wykluczając powrotu na Allianz Stadium.

– To poważna decyzja. Zszokowała wszystkich. Nikt by sobie tego nie wyobrażał. To wpłynie na ludzi w klubie, prezesa i członków zarządu, jeśli coś zostanie udowodnione – powiedział w „BeIn Sports” odnosząc się nieprawidłowości, jakie miały miejsce.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Czy zatem Alessandro Del Piero wróci do klubu? – Za wcześnie, aby teraz odpowiedzieć. Spędziłem w Juve ponad 20 lat. Zdecydowałem się zostać pomimo spadku. Oczywiście związek między właścicielami, mną i fanami jest bardzo głęboki – dodał Włoch.

– Każda wiadomość dotycząca Juve jest dla mnie bardzo emocjonalna. Jestem w pogotowiu. Zobaczę, co się będzie działo. Jestem przyjacielem Pavla Nedveda. Przede wszystkim jest to smutna sytuacja – zaznaczył.

Del Piero to najlepszy strzelec w historii klubu i zawodnik z największą liczbą występów w koszulce Bianconerich. W kwietniu ubiegłego roku wrócił na Allianz Stadium, żeby po raz pierwszy od 10 lat z trybun obejrzeć mecz Juventusu.

Oficjalnie: Trzęsienie ziemi w Juventusie, dymisje członkowie zarządu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.