Agent Sousy w końcu zabrał głos. „Z Flamengo nie ma porozumienia”

Polski

zdjęcie: laczynaspilka.pl

Od kilku dni głośny echem odbija się potencjalne odejście Paulo Sousy do Flamengo. Według brazylijskich mediów selekcjoner rep. Polski podpisał już umowę z klubem, jednak Hugo Cajuda, agent szkoleniowca, zaprzeczył tym informacją.

Przygoda Portugalczyka z naszą reprezentacją dobiega końca. 51-latek poprosił już Cezarego Kuleszę o rozwiązanie kontraktu, ponieważ chcę dołączyć do jednego z największych klubów w Ameryce Południowej, Flamengo, od którego otrzymał korzystną ofertę. Taki pociąg przyjeżdża zazwyczaj tylko raz.

Prezes PZPN nie zamierza jednak odpuszczać – Nie może być tak, że Sousa za pięć dwunasta zgłasza, że chce odejść do innego klubu, to nieprofesjonalne zachowanie[…] Nie ma znaczenia, co teraz chciałby zrobić. Liczą się zobowiązania wobec reprezentacji Polski – powiedział Kulesza.

„O Dia”, jeden z czołowych dzienników z Rio de Janeiro, przekazał, że Sosusa złożył już podpis pod nową umową z nowym pracodawcą. Szkoleniowiec miałby dołączyć do siedmiokrotnego mistrza Brazylii już na początku stycznia.

Tym doniesieniom zaprzecza jednak agent Portugalczyka. Hugo Cadja w rozmowie z Polską Agencją Prasową przedstawił swoje stanowisko.

–  Z Flamengo nie ma nawet porozumienia ustnego – skomentował.

Według jednego z dziennikarzy „O Dia”, Flamengo nie zamierza płacić odszkodowania PZPN za przedwczesne zerwanie kontraktu Paulo Sousy. Kwotę, która może wynieść nawet 300 tysięcy euro, ma opłacić sam trener.

źródło: Meczyki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x