Adrian Mierzejewski na radarze chińskich klubów

Zdjęcie: twitter.com/adrianmierzej86

Wiele wskazuje na to, że Adrian Mierzejewski wkrótce zmieni barwy klubowe. Zainteresowanie Polakiem wyraziły trzy drużyny występujące w  chińskiej ekstraklasie.

Adrian Mierzejewski jest obecnie piłkarzem Chongqing Dangdai Lifan, lecz w obecnym sezonie przywdziewał również koszulkę Guangzhou R&F, do którego był wypożyczony. 34-latek ma za sobą świetny czas, zbierał bardzo dobre recenzje za swoje występy, został wybrany nawet do jedenastki sezonu.

Portal Interia.pl podał informację, że klubami, które chcą sprowadzić Mierzejewskiego do siebie są Shanghai Greenland Shenhua oraz Changchun Yatai. W grze jest jeszcze jeden klub, lecz jego nazwa pozostaje na razie anonimowa.

Transfer Polaka wydaje się bardzo prawdopodobny, ponieważ jego obecny pracodawca ma spore problemy finansowe. 34-letni pomocnik jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników w Chongqing Dangdai Lifan, więc niewykluczone, że będą chcieli pozbyć się drogiego w utrzymaniu piłkarza. Innym całkiem prawdopodobnym ruchem jest wypożyczenie z podziałem pensji pół na pół.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *