Żuraw: To było trudne spotkanie, ale zasłużone nasze zwycięstwo

Dariusz Żuraw

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 19.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

– Mieliśmy jasno nakreślony plan na to spotkanie i długimi fragmentami go na murawie realizowaliśmy – mówił Jakub Kamiński. “Kolejorz” zgarnął pełna pulę ze Śląskiem Wrocław (1:0).

– To było trudne spotkanie, ale wywalczone przez nas, zasłużone nasze zwycięstwo. W pierwszej połowie może graliśmy trochę za wolno, stąd mniej sytuacji – przekazał Dariusz Żuraw. – Po zmianie stron wyglądało to zdecydowanie lepiej i szkoda, że nie udało się strzelić drugiego gola, na pewno grałoby się spokojniej. Patrząc jednak na przebieg całego meczu, zasłużyliśmy na tą wygraną – dodał. Gola na wagę zwycięstwa strzelił debiutujący w PKO Ekstraklasie – Aaron Johannson.

Jakub Kamiński potwierdził, że był to mecz zespołów będących w kryzysie. – Było znowu widać w naszych poczynaniach na boisku pewność siebie i radość z gry, zarówno u poszczególnych zawodników, jak i w postawie całego zespołu – przyznał.

– W końcu było widać na boisku Lecha Poznań, który chce wygrać mecz i to w dobrym stylu, bo nie jesteśmy zespołem, który będzie wybijał piłkę do przodu na walkę. Zwycięstwami musimy budować pewność drużyny i dzisiaj wykonaliśmy w tym temacie mały kroczek do przodu – zakończył.

źródło: lechpoznan.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *