Doniesienia: Szykuje się powrót Jakuba Koseckiego do PKO Ekstraklasy

Jakub Kosecki / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W minionym tygodniu, Jakub Kosecki rozwiązał umowę z klubem Adana Demirspor Kulübü. Z doniesień medialnych wynika, iż skrzydłowy zostanie pozyskany przez Cracovię.

30-latek od połowy 2018 roku był piłkarzem tureckiej drużyny, z którą nie zdołał awansować do tamtejszej ekstraklasy. – Turcja mnie mentalnie wyniszczyła przez te 2,5 roku, jeśli chodzi o podejście ludzi. Okej, pieniądze się zgadzają, klub jest wypłacalny, ale mentalnie to jest miazga – mówił w styczniu w portalu “Meczyki.pl”.

Tęsknię trochę za szyderką

Ledwie kilka dni temu piłkarz postanowił rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron. Jak podaje serwis “WP SportoweFakty” Kosecki zwiąże się z “Pasami”, choć wcześniej Michał Probierz podkreślał, że nie zamierza wzmacniać kadry zimą.

“Kosa” jest trzykrotnym mistrzem Polski z Legią Warszawa, a także tyle samo razy triumfował w Pucharze Polski. Przed wyjazdem do Turcji występował w Śląsku Wrocław. W wyżej wspomnianym wywiadzie przyznał, że tęskni za Polską i zdaje sobie sprawę, że jest kontrowersyjny i zniknął z radarów.

– A przez to nie mogę udowodnić swojej jakości piłkarskiej chociażby po tych słowach, że w Turcji jestem dla pieniędzy. Tęsknię trochę za szyderką, za hejtem, za nienawiścią. Chociaż jeśli ktoś mnie pozna to przekonuje się, że wrażenie, które sprawiam na zewnątrz, a to jaką jestem osobą naprawdę, to dwie różne sprawy – zaznaczył.

źródło: sportowefakty.wp.pl, meczyki.pl, własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *