Żuraw: Jak zawodnicy odpoczną, to sprawimy radość kibicom

Dariusz Żuraw

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 19.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

– Jesteśmy w takiej sytuacji, że będziemy musieli mocno wystartować na wiosnę i najlepiej złapać jakąś długą serię – przekonany jest Dariusz Żuraw.

Wicemistrzowie Polski nie zmazali plamy po kompromitacji z Pogonią Szczecin (0:4) i doznali kolejnej porażki z „Białą Gwiazdą” po golu Jakuba Błaszczykowskiego. – Wydaje mi się, że nie mogę nic zarzucić moim piłkarzom, bo starali się, chcieli, ale niestety jesteśmy w takim momencie, że pomimo sytuacji, które sobie stwarzaliśmy, zabrakło chłodnej głowy, wykończenia i nie daliśmy rady strzelić gola. Jeden błąd kosztował nas utratę punktów – ocenił na gorąco Żuraw.

Szkoleniowiec powiedział, że w tym roku były dobre momenty, ale koniec jest smutny i trudny, dla mnie oraz dla piłkarzy i wszystkich w klubie, bo liczyli na więcej punktów. – Jesteśmy w takiej sytuacji, że będziemy musieli mocno wystartować na wiosnę i najlepiej złapać jakąś długą serię, bo jestem przekonany, że w takim wypadku możemy dogonić czołówkę. W poprzednim sezonie byliśmy dalej, też potrzebowaliśmy czasu – dodał.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

– Jak zawodnicy odpoczną i solidnie się przygotujemy, to też sprawimy naszym kibicom dużo radości. Wiem, że dzisiaj jesteśmy ci najgorsi, ale trzeba patrzeć do przodu i wierzę, że następny rok będzie dla nas też dobry, może nawet lepszy niż ten mijający – podsumował 48-latek.

https://twitter.com/_Ekstraklasa_/status/1340404228871876608

źródło: lechpoznan.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.