www.teamtalk.com

Podczas okienka transferowego Riyad Mahrez opuścił na 4 dni treningi. Powodem były potencjalne przenosiny do Manchesteru City, jednak do transferu nie doszło.

Zawodnik Leicester City, Riyad Mahrez, prowadził w środę rozmowy z włodarzami Manchesteru City w sprawie transferu, o który poprosił dzień wcześniej swój klub. Do przenosin ostatecznie nie doszło. Nie jest jednak pewne, czy aby na pewno Algierczyk miał zgodę na absencję.

Menedżer Lisów, Claude Puel, potwierdził, że zawodnik nie jest przewidziany do gry w sobotę przeciwko Swansea, po opuszczeniu meczu przeciwko Evertonowi.

– Mam nadzieję, że Riyad wyczyści swój umysł i wróci z nami do gry. Jest bardzo wartościowy dla nas i pełni kluczową rolę w naszej grze. Musimy być teraz zjednoczeni, w tej sytuacji musimy zarządzać, a wszytko zostaje w klubie. Wszyscy zawodnicy pomogą mu powrócić w pozytywnym i dobrym nastawieniu psychicznym – powiedział, Claude Puel.

Mahrez może przeżywać kryzys w swojej głowie z powodu nieudanego transferu, ale ma wokół siebie ludzi, którzy pomogą mu wrócić do świetnej formy. Zapewne będą wyciągnięte konsekwencje wobec Algierczyka ze strony klubu z powodu jego zachowania, ale nadal będzie on ważnym filarem drużyny Lisów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.