Carragher: Coutinho nie jest warty 140 milionów euro

Coutinho

instagram.com/phil.coutinho/

Niewątpliwie największym transferem tej zimy było przejście Coutinho do FC Barcelony, jednakże nie każdy jest zafascynowany tym ruchem transferowym. Jednym z przeciwników tego zakupu jest były zawodnik Liverpoolu, Jamie Carragher.

Były obrońca The Reds kwestionuje wartość Brazylijczyka oraz podkreśla, że jest to wielka strata dla drużyny Kloppa w środku sezonu.

– Nie zgadzam się ze stratą Coutinho w środku sezonu, tym bardziej, że Liverpool pozostaje nadal w rozgrywkach FA Cup i Ligi Mistrzów. Fani Liverpoolu, włącznie ze mną, czuli się świetnie, gdy Brazylijczyk został tutaj latem. Byliśmy pewni, że zostanie na Anfield do końca sezonu – powiedział Carragher.

Został też poruszony temat tego okienka transferowego i jego odczuciach z nim związanych.

– Coutinho nie jest aż taki dobry. Nie jest warty aż 140 milionów euro. Na miejscu klubu wolałbym zarobić mniejsze pieniądze na sprzedaży, ale zatrzymanie zawodnika do końca sezonu z pozwoleniem na opuszczenie klubu latem. Ten okres nie może zostać zakwalifikowany jako czas sukcesu, bo straciliśmy naszego najlepszego zawodnika. Jeśli tracisz najlepszego zawodnika, nie możesz mówić o pozytywnym okienku transferowym – zakończył Jamie Carragher.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.