Zidane odmówił zdobywcy Ligi Mistrzów

Zinedine Zidane

fot. Jose Breton- Pics Action/shutterstock

Olympique Marsylia szukał nowego trenera po odejściu Marcelino. Włodarze Les Phoceens skontaktowali się  m.in. z Galtierem, a  następnie przyszła kolej na Zidana. Legenda Realu Madryt im odmówiła – przekazuje kataloński dziennik Mundo Deportivo.

Zinedine Zidane pochodzi z Marsylii, co sprawia, że ma szczególną więź z miejscowym klubem Olympique. Ostatnio władze drużyny poszukiwały nowego trenera po tym, jak Marcelino zrezygnował ze stanowiska. Powodem jego odejścia były groźby śmierci skierowane w stronę członków zarządu klubu przez rozżalonych kibiców, którzy byli niezadowoleni z wyników drużyny.

Ostatecznie nowym trenerem francuskiej ekipy został Gennaro Gattuso. Jednak według informacji opublikowanych przez kataloński dziennik “Mundo Deportivo”, klub Les Olympiens wcześniej rozważał inne nazwisko. Podobno mieli kontaktować się z osobami związanymi z Zinedine’em Zidane’em w celu zbadania możliwości objęcia przez  stanowiska trenera. Francuz nie był przekonany do tego projektu i zdecydował się odmówić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x