

Zamieszanie wokół Zidane’a. Część piłkarzy przeciwko Francuzowi?
Kiepski czas dla Realu Madryt. Mistrzowie Hiszpanii wpadli w poważny kryzys formy. W ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów podopieczni Zinedine'a Zidane'a przegrali z Szachtarem Donieck (0:2) i wciąż nie wiadomo czy ekipa ze stolicy Hiszpanii zamelduje się w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Stanowiłoby to nie lada porażkę dla tak utytułowanej ekipy. Problemy w ekipie z Santiago Bernabeu mnożą się, a kolejnym z nich może być rzekoma, słabnąca pozycja francuskiego menedżera w klubowej szatni.
Przeciwko drużynie z Doniecka Real odnotował czwarty mecz bez wygranej spośród sześciu ostatnio rozegranych spotkań. W listopadzie wygrał dwa spotkania w Lidze Mistrzów przeciwko Interowi, natomiast lidze nie odniósł ani jednego zwycięstwa w minionym. Choć zarząd klubu wspiera Zidane'a i według wszelkich sugestii zwolnienie Francuza nie wchodzi w grę, część zawodników niekoniecznie chciałoby kontynuować z nim współpracę. Tak donoszą hiszpańskie media po wczorajszej porażce.
Według sugestii przekazanych przez hiszpańskie radio Cadena Cope, mowa jednak o pojedynczych piłkarzach wyrażających dezaprobatę wobec Zidane'a. Trzon szatni wciąż stoi za swoim szkoleniowcem deklarując wsparcie w tym newralgicznym dla całego zespołu momencie. Plotki o dymisji zostały również zdementowane przez zarząd klubu, który nie zamierza dokonywać nerwowych i zbyt pochopnych ruchów. Broni nie zamierza składać również sam Zidane, co zasugerował w jednej wypowiedzi dla Marki:
- Nie zamierzam rezygnować. Przeżywamy trudne trudne chwile. To zła passa pod względem wyników, ale musimy kontynuować naszą pracę - skwitował Zidane na jej łamach.
Real Madryt zakończy zmagania fazy grupowej Ligi Mistrzów z liderującą w grupie Borussią Moenchengladbach. Natomiast w rozgrywkach ligowych, "Królewscy" w najbliższy weekend zmierzą się w hitowym starciu z Sevillą.
-
AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola Lookmana
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-
AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z Botafogo
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-
AktualnościManchester City podpisuje kontrakt z młodym talentem Sverre Nypanem
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:59
-
AktualnościAurélio De Laurentiis zapowiada nowy stadion dla Napoli w ciągu trzech lat
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:34
-
AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonie
Damian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-
Hiszpańska piłka nożnaWojciech Szczęsny zostaje w Barcelonie do 2027 roku
Wiktor Palmowski / 22 czerwca 2025, 21:12