Joan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z Serbią
Bramkarz Barcelony Joan García został pierwszym zawodnikiem, który wypadł z powołanej przez Luisa de la Fuente kadry Hiszpanii przed towarzyskim spotkaniem z Serbią.
Decyzja trenera
De la Fuente powołał 27 piłkarzy, w tym czterech bramkarzy, więc jeden zawodnik musiał opuścić szeroką kadrę. Nie chodzi o kontuzję, lecz o decyzję trenera - wybór padł na Joana Garcíę.
García obejrzy mecz z trybun stadionu we Villarrealu. Otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji na towarzyskie spotkania z Serbią i Egiptem.
Skład bramkarzy i perspektywy debiutu
Pozostali trzej bramkarze w kadrze de la Fuente to Unai Simón, David Raya i Álex Remiro. Najprawdopodobniej w pierwszym składzie ponownie wystąpi Unai Simón, a w drugiej połowie szansę otrzyma David Raya.
Bramkarz Barcelony będzie musiał poczekać na swój debiut; możliwa okazja nadarzy się w towarzyskim meczu z Egiptem, który odbędzie się za kilka dni w Barcelonie.
-

AktualnościAnglia - Argentyna podstawowe składy. Kto zacznie mecz od 1. minuty? (15.07.2026)














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 20:11
-


AktualnościSzatnia Hiszpanii w ekstazie po 2:0 nad Francją. Marc Cucurella: „Co za pieprzony recital!”














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 15:45
-


AktualnościHiszpania awansowała do finału MŚ 2026 po zwycięstwie 2:0 nad Francją – De la Fuente nieprzegrany w 14 meczach














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 15:03
-


AktualnościAnglia – Argentyna: półfinał MŚ w Atlancie. Mecz o 21:00














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:41
-

AktualnościPedro Porro strzelił gola i zapewnił awans Hiszpanii – 2:0 z Francją w półfinale MŚ














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:04
-

AktualnościFrancja z najniższym xG w historii mundiali – 0,3 w przegranej 0:2 z Hiszpanią














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:35




































