Grosicki: W młodości mógłbym zareagować inaczej, ale nie teraz

wba.co.uk


Kamil Grosicki znalazł się w trudnym położeniu, gdy jego wypożyczenie do Nottingham Forrest nie wypaliło. W młodości mógłbym zareagować inaczej, ale nie teraz. Nerwy mi nie pomogą – opowiada.

– Jeżeli moja sytuacja w pierwszej drużynie się nie zmieni, poproszę o kolejny mecz w zespole rezerw. Patrzyłem na terminarz chłopaków, mają jeszcze dwa spotkania w tym roku – zaznaczył skrzydłowy biało-czerwonych w wywiadzie w “WP Sportowe Fakty”.

W poniedziałek zagrał w rezerwach West Bromwich Albion i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. To był jego drugi występ w obecnych rozgrywkach, bo wcześniej spędził 55. minut przeciwko Harrogate Town w Pucharze Ligi Angielskiej. – Trochę już w piłce widziałem i przeżyłem. Wiem, jakiego zachowania unikać. W młodości mógłbym zareagować inaczej, ale nie teraz. Nerwy mi nie pomogą. Stawiam na ciężką pracę i cierpliwość. Nie narzekam, nie szukam problemów – skomentował.

Styczniowe okienko będzie jednym z ważniejszych w karierze dla “Turbo Grosika”, bo jeśli pozostanie w miejscu, to zapewne nie otrzyma powołania do EURO. – Jeżeli nic się nie zmieni, to będę się musiał poważnie zastanowić nad swoją przyszłością. Dla mnie najważniejsza jest gra w reprezentacji, dlatego muszę występować w klubie, by być w formie. Ważne, że trener Jerzy Brzęczek we mnie wierzy – kończy.

źródło: sportowefakty.wp.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.