Xabi Alonso przejmie stery w klubie z Bundesligi!
Bild informuje o znalezieniu przez Borussię Mönchengladbach następcy dla Marco Rose. Ma nim być były piłkarz między innymi Bayernu Monachium.
W lutym zespół z Borussia-Park poinformował, że obecny trener drużyny po sezonie przejmie Borussię Dortmund. Sytuacja wymusiła na włodarzach poszukiwania nowego szkoleniowca. Wśród kandydatów wymieniani byli Oliver Glasner (Wolfsburg) oraz Florian Kohfeldt (Werder). Jednak Źrebaki zdecydowały się na dość zaskakujący krok. Nowym opiekunem ekipy ma zostać Xabi Alonso, który obecnie odpowiada za wyniki drugiej drużyny Realu Sociedad, z którą zajmuje 1. miejsce w Segunda División B. Hiszpan podczas swojej kariery piłkarskiej grał w Bundeslidze dla Bawarczyków. 39-latek doskonale nauczył się wtedy języka niemieckiego, więc z łatwością będzie porozumiewał się ze swoimi podopiecznymi.
Borussia Mönchengladbach zajmuje dopiero 10. miejsce w Bundeslidze. Ostatnio, dzięki ograniu FC Schalke 04 Gelsenkirchen udało im się przerwać serię 4. porażek w lidze z rzędu.
Źródło: sportbild.bild.de
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167



Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-


EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań







Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166



Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-


EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem







Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy







Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165



Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02







































