Wolverhampton drwi z wypowiedzi Kloppa. “Trzeciego gola nie liczę”

Jurgen Klopp nie uznał trzeciego gola Wolves: – Trzeciego gola nie liczę, ponieważ po raz pierwszy wtedy przeszli linię środkową boiska w drugiej połowie – wypalił Niemiec. Wolverhampton nie pozostał dłużny i postanowił zadrwić z Kloppa na Twitterze.

Liverpool po raz kolejny nie dojechał na mecz i zawiódł na całej linii. W tym roku kalendarzowym odniósł już trzecią porażkę w czterech występach w Premier League. Jurgen Klopp i jego sztab szkoleniowy szukają recepty na całego zło, ale są bezradni tak, jak ich zawodnicy na boisku.

Ostatnim wydarzeniem, w którym niemiecki szkoleniowiec chce uczestniczyć są konferencje prasowe, na które przychodzi tylko i wyłącznie z obowiązku służbowego. Zapytany przez dziennikarzy o sposób na odnalezienie pewności siebie przez piłkarzy, powiedział: – Z pewnością nie na konferencjach prasowych. To nie pomaga. Wiecie jaką mam pracę, ja to wiem, nie płacą mi za siedzenie tutaj i tłumaczenie jak mogę podbudować mój zespół. Będę z tego przez was oceniany, i to w porządku. Powiedzmy, że dzisiaj nie zrobiłem wystarczająco – zakończył.

Jurgen Klopp był wściekły na pierwsze 12. minut spotkania w wykonaniu Liverpoolu. “The Reds” zostali szybko wypunktowani przez podopiecznych Julena Lopeteguiego, którzy ostatecznie wygrali 3:0. Klopp wypowiedział się w absurdalny sposób na temat trzeciej braki: –  Trzeciego gola nie liczę, ponieważ oni po raz pierwszy wtedy przeszli linię środkową boiska w drugiej połowie – wyjaśnił.

Na odpowiedź admina “Wilków” nie trzeba było długo czekać. W odpowiedzi na gorzkie uwagi Niemca, oficjalne konto Wolverhampton na Twitterze opublikowało grafikę po meczu, na której przekreślili bramkę Nevesa i zmienili wynik z 3:0 na 2:0.

Wygrana 3:0 z Liverpoolem pozwoliła “Wilkom” wydostać się ze strefy spadkowej. Obecnie zajmują 15. lokatę. Z kolei, ich rywale po trzeciej porażce w obecnym roku kalendarzowym Premier League spadli na 10. pozycję w tabeli.